Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Městské kulturní středisko Kyjov

Městské kulturní středisko Kyjov

Městské kulturní středisko v Kyjově vás zve v neděli 19. března ve 14 hodin na kyjovské náměstí před radnici na 14. ročník setkání pěveckých sborů  Jarní zpívání v Kyjově s ochutnávkou vín a zabíjačkových specialit. Účinkují: Mužské pěvecké sbory z Archlebova, Boršova, Ladné, Poštorné, Velké nad Veličkou a ženský sbor Tetky z Kyjova a Mužský pěvecký sbor z Kyjova s cimbálovou muzikou Jury Petrů. Pořadem provází ženský sbor Tragačnice.

Ve čtvrtek 23. března v 19 hodin vystoupí  v Domě kultury v Kyjově přední český písničkář, hudebník a zpěvák Jaroslav Samson Lenk, který je stálicí české folkové a písničkářské scény. Vstupenky na tento koncert můžete zakoupit v pokladně Domu kultury v Kyjově v pracovní dny od 9.00 do 13.00 a od 13.30 do 17.00 hodin nebo v Informačním centru v Kyjově nebo přes www.ticketportal.cz.

V sobotu 3. června ve 20 hodin v letním kině v Kyjově na vás čeká slavný muzikál My fair lady, plný známých melodií, vtipně přenesený do brněnského prostředí Zelňáku s brněnským hantecem. Nenechte si ujít tento velký zážitek z muzikálu, který zná celý svět! VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ 450 KORUN V PŘEDPRODEJI POUZE DO KONCE BŘEZNA, více informací získáte na www.dum-kultury-kyjov.cz.