Úvodní stránka > Bukovanské listy

Bukovanské listy

Bukovanské listy.JPG

První číslo Bukovanských listů vyšlo v dubnu 2009 z podnětu tehdejší místostarostky Jany Šimečkové a předsedkyně kulturní komise Boženy Lužové, které listy tvoří dodnes. Na jejich stránkách se čtenáři dozvídají zprávy o dění v obci, seznamují se s nadcházejícími událostmi.         Ne každý občan se zúčastňuje veřejného života, ale o dění v obci se zajímá. A právě Bukovanské listy se staly, letos již devátým rokem, zdrojem podrobnějších informací. Vychází nepravidelně, čtyřikrát ročně. Mezi stálé rubriky patří: Z minulosti obce, Ze života školy, Společenská kronika,     Z činnosti našich spolků, Knihovna, Starostka informuje, Informace ze zastupitelstva. Listy jsou doplněny kresbami dětí, fotografiemi ze života obce, plakáty na nadcházející akce.