Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Jednota Hodonín, body na zákaznické kartě

Jednota Hodonín, body na zákaznické kartě

Jednota, spotřební družstvo v Hodoníně vyzývá všechny občany, kteří jsou členy Zákaznického klubu Jednoty Hodonín a mají zákaznickou kartu klubu, aby nejpozději do konce měsíce května uplatnili své body, které končí svou platnost 30. 5. 2019.

Upozorňujeme, že dne 30. 5. 2019 končí platnost pouze pro body, které vznikly z nákupů realizovaných PŘED datem 9. 5. 2018.

Body vzniklé z nákupů po 9. 5. 2018 mají platnost vždy 1 rok po svém vzniku a na ukončení jejich platnosti automaticky upozorňuje informace na účtence u každého nákupu.

Počet bodů, které končí svou platnost 30. 5. 2019, zjistíte aktuálně na pokladním dokladu při nákupu  v kterékoliv prodejně COOP Jednoty Hodonín.

Bližší informace zjistíte z tiskovin umístěných na všech prodejnách družstva, nebo dotazem u zaměstnanců prodejen. Všechny informace, včetně aktuálního stavu bodového konta, naleznete také na internetových stránkách www.jednota-hodonín.cz

Členové Zákaznického klubu Jednoty Hodonín, přijďte si pro své slevy do prodejen co nejdříve a nenechte své body propadnout!“