Zelenina Juvita
Sraz obcí Bukovany

Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Star Technik - nabídka práce

Star Technik - nabídka práce

Firma Star Technik, s.r.o. s provozovnou ve Ždánicích, ulice Nádražní 418 (areál bývalých šroubáren) přijme na hlavní pracovní poměr:

1. Operátor CNC

Praxe na podobné pozici výhodou, znalost měření posuvným měřítkem a čtení výkresové dokumentace výhodou. Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat. Ochota pracovat ve 3směnném provozu. Víkendy volné. Nástup možný ihned. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu. Mzdové ohodnocení dle odvedené práce. Příspěvek na stravování.

2. Operátor montážních a dokončovacích prací

Praxe na podobné pozici výhodou, znalost měření posuvným měřítkem a čtení výkresové dokumentace výhodou. Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a chuť pracovat. Ochota pracovat ve 2směnném provozu. Víkendy volné. Nástup možný ihned. Práce vhodná pro ženy i muže. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu. Mzdové ohodnocení dle odvedené práce. Příspěvek na stravování.

Zájemci mohou posílat životopisy na e-mail: prace@startechnik.cz nebo kontaktovat personální oddělení na tel. čísle: 722 951 085

3. Brigáda – dokončovací a montážní práce

Nabízíme možnost letní brigády na Dohodu o provedení práce. Jedná se o jednoduché dokončovací a montážní práce. Mzda je od 150,- Kč/hod. Nutno odpracoval alespoň jeden měsíc. Nástup možný ihned.

V případě zájmu pište na e-mail: prace@startechnik.cz a nebo volejte na tel. čísla: 722 951 085